• İmzalı Kitap Siparişi
Pick a date


 

 
Yukarıdaki formu doldurarak, isminize veya hediye etmek istediğiniz kişiye özel olarak kitabı sipariş edebilirsiniz.
Siparişle beraber aşağıdaki hesaba 1 kitap bedeli olarak 15 tl yatırdığınızda kitabınız hemen kargoya verilecektir.

 
Hesap Bilgileri
Halkbank Küçükyalı Şubesi
Hesap adı: Serhat YABANCI
Hesap No: 0769 0102 7547
İban: TR28 0001 2009 7690 0001 0275 47
 
Not: Kargo ücreti alıcıya aittir.
 
 
    Düşündüğün Gibi Değil - 2014 (2. Baskı 2015)
 
Kendini değersiz hisseden, düşünceleri ile kendini üzen, değerinin farkında olmayan, sürekli başkasına bağımlı olan bir kişinin  tedavi niteliğinde bir rehber kaynak.

Hayatındaki insanları gözünde büyüttükçe, kendi gözünde ve onların gözünde küçülürsün. Ne kimseyi küçümse ne de kimseyi gözünde büyütüp altında ezil?

Kendini de diğer insanları olduğu gibi gör ve kabul et.
Çünkü hiç bir şey düşündüğün gibi değil.
İnsanlar için neden bu kadar fedakarlık yapıyorum ?
 
  • Neden istemediğim halde kendimi birileri için bir şeyler yaparken buluyorum.?
  • İnsanların eleştirilerinden etkilenmiyormuşum gibi görünsem de  neden beni çok fazla yaralıyor?
  • İçsesim neden beni sürekli zor durumda bırakıyor ?nasıl susturabilirim ?
  • Sevilmek için insanlara faydalı olmak zorunda mıyım? 
  • İnsanları memnun etmezsem yalnız kalır mıyım?
  • Sevgilimin her dediğini  sevdiğim için mi terk edilmemek için mi yapıyorum?,
  • Çevremdeki herkes neden benden bir şeyler bekliyor..?
 
ve daha fazlası "DÜŞÜNDÜĞÜN GİBİ DEĞİL" kitabımızda..
 
Sadece okuduğunuzda keyif alacağınız bir kişisel gelişim kitabından öte, hayatınızda neyi niçin yaptığınızı, neden mutsuz olduğunuzu ve kendinizi nasıl mutlu edeceğinizi bulabileceğiniz bir kaynak.
 
 
 
    Unutmak mı? Affetmek mi? Kitabı - 2013
 
Unutmak mı? Affetmek mi?
UNUTMAK MI AFFETMEK Mİ HAKKINDA;
 
Bir ilişkide yaşanılan,yaşanılabilecek her türlü sorunun ele alındığı, somut çözümlerinin sunulduğu bu kitapda, teorik açıklamalardan çok, pratik çözümler ve analizlere yer verdim.
 
Bir rehber niteliğinde olan kitabımı, her yaşta herkesin okuyabileceği ve faydalanabileceği bir tarzda yazarak, sadece sorunu olan değil, kendini geliştirmek isteyen kişilere de hitap etmesini amaçladım. 
Kitaptan bazı başlıklar :
Geçmişte yaşananları unutabilir miyiz?
Biten ilişkinin ardından nasıl daha iyi toparlanırım?
Neden ayrılamıyorum?
Eski sevgilimi Facebooktan sileyim mi?
Uzaktan ve sanal ilişki neden bitirilemez ?
İlişki bağımlılığından nasıl kurtulabilirim?
Zıt karakterliler bana neden  çok çekici gelir?
Duygusallık  mı cinsellik mi,  hangisi üstün?
Neyi kabul edip neyi kabul etmeyeceğiz ?
Fedakârlık- beklenti- öfke ilişkisi.. Ç
ok yalnızım, çünkü evliyim….
Evlilik programından doğru eş çıkar mı?
.... Kendimize yetebilmek için ne yapmalıyız?
Uzun flörtler evliliği riske sokuyor mu?
Tartışma çıkmaması için alttan almak doğru mu?..
Unutmak mı ? Affetmek mi ? 
 
Unutmak mı ? Affetmek mi ? 
ARKA KAPAK
Unutmak mı? Affetmek mi?
 
Biz, söylediği yalanı değil, bizi küçümseyip inandırmaya çalışmasını affedemeyiz.
Ya haklı olmayı seçin ya da mutlu olmayı.
Pozitif bakarsan mutlu, gerçekçi bakarsan güçlü olursun.
Bazı şeyleri hak ettiğimiz için değil, çözüm bulamadığımız için yaşarız.
Eski sevgilisi ile arkadaş olmakta ısrar eden kişi ya yaralıdır ya da yalnızdır.
Sağlıklı ilişki istiyorsak şuna karar vermeliyiz. Ya güvenli ama orta düzey bir duygusallık ya da heyecanlı ama güvensiz bir ilişki.
İstediğiniz olmadığında, yaptıklarınız aklınıza geliyorsa, yaptıklarınız istedikleriniz içindir.
 
Doğru insanı seçmek, doğru hayatı seçmek gibidir. Aksi takdirde başkasının hayatını yaşamak zorunda kalırsın.
Erkek üzüldüğünde acıtır, kadın üzüldüğünde acındırır.
Affeden kişi affedip edemeyeceği konusunda kendisine şans verir.
Sahip olmak mutlu etmez, ait olmak mutlu eder.
Yanlış Bir İlişkinin Başlama Nedeni İle Bitiş Nedeni Aynıdır.
 
Eğer çocuk sahibi olmak için evleniyorsanız, ilerde o çocuğun psikolojisini korumak için boşanırsınız. Eğer para için evlendiyseniz, doyum sağladığınız ya da doyum alamadığınız için boşanırsınız. Kısaca, hangi amaç sizi ilişkide evlenmeye sürüklüyorsa, o amaç sizin ilişkinizin geleceğini belirler. O halde amaç yanlış ise, ileri ki süreçte kısmi de olsa evliliğin ya da ilişkinin geleceği hakkında bilgi sahibi olabiliriz.
 
Mesela, para ve konforlu bir yaşam için eşini seçen biri, buna ulaştıktan sonra eşinin kişilik yapısı ve davranışlarıyla nasıl baş edecek, nasıl sürdürecek? İçindeki duygusal eksiklikle nasıl baş edecek? O halde, ilişkinin evliliğe dönüşmesi sürecinde amaç, kısa süreli bir hedef ise, bunun üzerinde kurulacak evlilik de kısa süreli olacaktır. Yani evlilik, süreç değil sonuç odaklı olacaktır.
 
 
Sayfa Sayısı: 304
 
Baskı Yılı: 2014
 
 
 
 
 
Yazarlar gözüyle yorumlar..  
 
Aşkın geri dönüşüm kutusu!
 
   Günümüzde kadın-erkek ilişkileri, yeni bilgilerin, araştırmaların ışığında farklı görüşlerle yeniden yorumlanıyor. Dizilerin, şarkıların, filmlerin ana teması olmaya devam eden aşk ve evlilik hikayelerine, "yasak aşk" veya "aldatma" sahnelerinin hakim olması aslında toplumun bilinçaltının bir yansıması.

   Herkes elini tuttuğu sevgilisinden kuşkulanıyor, "Acaba terkedilir miyim?" sendromu ilişkileri ağaç kurdu gibi kemiriyor.   Sosyal zemin gösteriyor ki, ikili ilişkiler şiddetli şekilde terapi ve tedaviye muhtaç!

   Aşkın psikolojik, kültürel ve kimyasal boyutu şimdiye kadar çok kez masaya yatırıldı. Ancak günümüzde sosyal medyanın iletişime hakim olmasıyla, çözüm ve yorumlar farklı anlamlar kazandı.  Psikolojik Danışman ve İlişki Terapisti Serhat Yabancı, yıllardır ilişkiler konusunu araştırıyor, çağımızın değişim  koşullarında farklı bir  bakış açısıyla anlamlandırıyor.

   Erkekler ve kadınların aşkı algılayış farkları, evliliğin geçirdiği sosyal dönüşümler, bağımlı ilişkiler, takıntılar, aşkın bitişinde yaşanan travmalar... Bütün bu kavramlar Serhat Yabancı'nın   "Unutmak mı, Affetmek mi?" adlı ilk kitabında ayrıntısıyla yer  alıyor. İlişkilerde  "patinaj yapan" problemler,  kişilerin aşka hastalıklı bakış açısı,  evlilikteki açmazların sosyolojik ve psikolojik açıklaması... Sosyal değer ve ahlak kurallarındaki değişimin ikili ilişkilere nasıl yansıdığı... Yazar, bütün bunları masaya yatırmış, okura en ayrıntılı ifade ve yorumlarla anlatmış.

            Kişilerin evliliğe nasıl baktığı, sevginin, şefkatin, paylaşımın, sadakatin günümüz  insanındaki izdüşümü..  Psikolojik Danışman ve Terapist Serhat Yabancı'nın  "Unutmak mı, Affetmek mi?"' adlı çalışması, bu alanda oldukça ayrıntılı yanıtları   barındıran bir eser.
 
O'nu 'yara bandı' olarak kullanmak!  
 
   'Yaramı iyileştirir" düşüncesiyle, ayrılığın hemen sonrası yeni bir sevgili ile yola devam edenlere ilişkin ilginç bir saptaması var yazarın: "Yeni sevgili, eski ilişkinin  yara bandıdır" diyor. İkinci ilişki veya evlilikleri "tepkisel evlilik" olarak yorumlayan  Psikolog Serhat Yabancı, birinci ilişkiden kalan pişmanlık, suçluluk veya mağlubiyet duygusundan dolayı  ikinci ilişki veya evliliklerde acele edildiğini belirtmektedir. Eski birlikteliğin hesaplaşmasını yapmadan, "taziyesi”ni tamamlamadan başlanan yeni beraberliklerin "yara bandı" olarak kalacağını, çivinin  çiviyi sökmeyeceğini özellikle vurguluyor.

   "İlişkiyi sadece kendi mutluluğu için istemek gibi yanlış algılar ve yöntemler, yaşanan çıkmazları büyütmektedir." görüşünü paylaşan uzman,  gelişen dünyada, imkânların artışının, seçeneklerin çoğalmasının, üretim ve tüketimdeki rekabetin artmasının doğrudan ilişkilere yansıdığını,  böyle bir süreçte, duygusal ve zihinsel farkındalıkların arttığını ama çözüm yöntemlerinin ise bir o kadar geride kaldığını söylüyor.
 
Unuturken affedememek
 
   "Affetmek mi, unutmak mı?" sorusunun irdelendiği sayfalar ise kitabın en çarpıcı bölümü. "Affederken unutamamak, unuturken affedememek"  çıkmazında bugünü yaşayamayanlar ve geçmişte kalanlar için son derece yol gösterici niteliğe sahip.   "Kendilik değerini arttırmayı başkasının üzerinden sağlamaya çalışma" fikrinin günümüz insanına  hakim olduğunu ve bu eğilimin  ilişkileri tükettiğini belirten  Yabancı, mesleki pratiklerine başvurmuş kitabı hazırlarken.  Ayrılık sendromundan  muzdarip olan, evlilik ve ilişkide kronik sorunlarla boğuşan, aşkı köle olarak  yaşayan herkes için "yol haritası" bir kitap bu.

   "Biten ilişkinin ardından toparlanma süreci?", "İlişki ve evlilikte doğru ve yanlışlar"  "Önce ilişki mi, iletişim mi?" , "Sevgiliyi tanımak için aşkı ve mantığı nasıl kullanmalıyız?", "Eşinizi, sevgilinizi değiştirmek mümkün mü?", "İlişkide yaş farkı önemli mir? gibi soruların yanıtları, çözüm odaklı yaklaşımları ve dahası var kitapta.
 
Her şey mükemmel ama eş başkasını seçiyor!
 
   Evliliklerde "gönül Bağı’ndan söz eden Uzman, bunun dışında hiç bir unsurun  bağlayıcı olamayacağını  savunuyor.. Aşırı sorumluluklarla "mükemmel eş" kimliği kazanmak için çabalayan kadınlar, ilişki tükendiğinde "ama her şey kusursuzdu,  nasıl olur?" sorusuyla şoka giriyorlar. O'na göre "Elektrik faturasının zamanında  ödenmesini duygusal, tensel birliktelikten daha önemli tutan bir kadın, bir bakıyor  ki  evde her şey 10 numara iken, eşi başkasına gönlünü kaptırıyor"  diyor ve  ekliyor: Aşırı sorumluluk alan, "saçını süpürge eden" bir kadının eşiyle  sorumluluklar ve işler dışında konuşacağı konu kalmaz. Ütünün yapılması sadece  evde hayatı kolaylaştırır,  bunlarla sevgi olmaz "

   Aynı şekilde erkeklerin de ailenin ihtiyaçları gidermenin kadının ruhunu hitap etmekten daha önemli olduğunu düşündükleri için ilişkilerin mutlu olmak odaklı değil, ihtiyaç giderme odaklı olduğunu belirtmektedir.
 
Akıllı kadın fobisi
 
   Günümüzde kök salan, erkekleri  ürküten, evlenmekten köşe bucak kaçıran  "akılı kadın"  fobisini de ele alıyor yazar ve şu yorumu yapıyor: "Aslında akıllı  kadın, pratiktir, çözüm odaklıdır, bağımlı değil, bağlıdır. İlişkide sahip olunan ve olan değil, ait olandır. Sorunlara karşı, eşini öne süren değil, elini taşın altına koyandır. Erkeğe girişimcilik ruhu verendir. Kaygılarla hayatı ve atılması gereken  adımları engelleyen değil, destekleyendir. Sevgisini, ilgisini yeri zamanında aksatmadan kullanandır. Yani aklın hiçbir zararı yoktur!"
   Peki, mutlu etmeyen biriyle yolları ayırmama, artık zihninizi meşgul etmeyeceğine nasıl karar vereceksiniz? Bu kritik soru ve benzerlerinin tümünün cevabı bu kitapta. Aklınızda kalan, netleştirilmeyen, netleşmediği için de ne yapacağınızı bilemediğiniz her şeyin açıklamasını yapıyor Aile ve İlişki Terapisti Serhat  Yabancı.
 
Unutmak mı, Affetmek mi?
 
Yazar: Serhat Yabancı 
 
Yayınevi; Avrupa Yakası Yayınları 
 
Sayfa: 304 
Unutmak mı ? Affetmek mi ? 
Unutmak mı ? Affetmek mi ? 
 
Yorumlar :
         
UNUTMAK MI AFFETMEK Mİ ? 
 
(Ankara) ‘’UNUTMAK MI,AFFETMEK Mİ?’’ İhtiyaç duyduğumuz iki önemli duygu durumunu Sayın Serhat YABANCI ‘nın kitabındaki anlatımla daha net görüp, doğru kararı verebiliyorsunuz… Bir cep kitabı olabilecek bir rehber anlatım. Okuyucuların sıklıkla altını çizerek okuyup, yaşamlarında kullanması gereken pasajlar var.   Kitap sayfalarındaki önemli pasajları yakında bende sayfamd...a ve Sayın yazarın sayfasında paylaşacağım.   Eminim;okuyan gençlerin,yetişkinlerin hatta çocukların insani ve duygusal iletişimleri çok daha kalite ve sağlıklı olacaktır.   Yazar dost arkadaşım,Serhat YABANCI’yı ,emek ve zamanındaki faydalı eserinin kalitesi için kendisini kutluyor,başarılar diliyorum… Yazar Pedagog Esra Oskay
 
          Yazar Serhat Yabancı Bey’ i  yaklaşık  3  yıldır  tanıyorum,  tv  programlarını izliyorum,  makalelerini ulusal  yayınlardan takip ediyorum. Gerçekten  özverili,  idealist, bulunduğu yerden sürekli  daha  başarılı  daha  üst seviyeleri hedefleyen   harika bir  insan.
 
Bir insanın  hem kendisine hem insanlarına  elinden geldiğince  nasıl faydalı olunacağının  en canlı ispatı gerçekten. Kendisinden, bilgilerinden  birçok insan gibi  bende  yarar gördüm,  bu kendisi adına  sonsuzlukta  asla   bitmeyecek manevi  ödüllerin de habercisidir bana göre.
 
    Aynı zaman  kendisini milli manevi değerlere olan duyarlığı  , medya  etiği  konusundaki   sağduyulu yaklaşımları  nedeniyle de  kutluyorum. İnşallah kendisini   genç yaşlarda  olmasına rağmen  yakın zamanda  çok daha  iyi yerlerde göreceğiz.
 
  Unutmak mı  Affetmek mi ?  adlı  ilk kitap  çalışmasını  çok iyi buldum ki zaten  daha  önce makalelerini  okuduğum için bu  üstün başarısı beni şaşırtmadı. Dürüst  olmam gerekliyse  son  aylarda  okuduğum en iyi kitaptı ve  etkisi fazla oldu bende  Kitabını   elime  almamla bitirmem arasında  uzun zaman geçmedi. Gayet    açıklayıcı,  sıkmayan,  kuramsal- akademik kaygıya kapılmadan  genel kitlenin   algısına  uygun yapıda yazmış.
 
     Konu  seçimleri  halkın gerçekten ihtiyaç duyduğu alanlar olmuş,  sorunları  teşhisi ve  çözüm  önerileri  somut hayata dönük olduğu için sadece  teoride değil  pratikte de okuyan insanlara  harika katkılar  sunmaktadır. Eminim ki  benim gibi  okuyan herkes  ‘’ iyi ki de  bu eseri okumuşum ‘’ diyecek ve  hayatındaki  sevgi,  ilişkiler, empati  süreçlerini  daha  sağlıklı hale getirecektir.
 
    Kitapta beni  çok mutlu eden başka  özellik ise   sadece  bir- iki konu değil  farklı konulara da değinilerek  anlatılmak istenilen durumlar  daha  etkin ,  çok yönlü izah  ediliyor ve konular arasındaki bağlantılar  ustaca kurulmuş. Bu açıdan  Serhat Bey in  yazarlık gibi farklı  yetenek gerektiren alan da da  çok başarılı olduğunu söyleyebilirim..
 
      Bir  eğitimci  olarak  Psikolog Serhat  Yabancı’ nın  ‘’  Unutmak mı  ,  Affetmek mi ? ‘’ adlı kitabını , tüm kıymetli  kitapseverlere tavsiye ederim. Sevgi,  affetmek, ilişkiler, boşanmalar,  bunlara etki eden kaygı korku, geçmiş travmaların etkisi  vs. gibi konular  kitap okundukça   okuyan kişinin iç görüsünde  artış sağlayacağı gibi,   acılarından  kurtulup  daha  mutlu  yaşama  merhaba diyecektir…
 
   Serhat Bey’ i bu   sevgi  dolu  güzel  emeğinden dolayı  tebrik eder  ,güzel başarılarının devamını dilerim ….
 
   Halil Kırık  
 
    Eğitimci- Yazar  
 
  Ayşe Neriman Narin Kitabınızı okudum ve düşüncelerim: yalın bir dil, açık bir anlatım, konu bütünlüğü ve akışı güzel.... içerik derseniz benim için hap gibi düşünceler... tanıdığım Yazar Serhat Yabancı gibi nokta vuruşu yapan bir nevi hap gibi açıklamalar... bence harika... yeniden okumaya niyetliyim...
 
  Sedef Güntan   yorumladı. Gerçekten etkili bir antidepresan gibi kitabınız. Bende iki defa okumayı düşünüyorum. Kız kıza kahve sohbetlerinde mutlaka laf sizin kitaba geliyor.Bütün bekar arkadaşlara özellikle tavsiye ediyorum.Hatta bundan böyle yeni evlenecek olanlara da hediye etmeyi düşünüyorum... Serhat Bey keşke daha önce kitabınızla karşılaşma olanağım olsaydı daha az hata yapar ve kendimi boş yere üzmezdim diye düşünüyorum...
 
  Nermin Ünlü   Sayın hocamız serhat yabancı nın yazmış olduğu ve içeriğinde hepimizin var olduğu ve hayatımızdan bir parça ya da daha fazlasını gördüğümüz ...satırlarının akıcılığı ile bir solukta okuyabileceğiniz çok anlamlı güzel bir kitap... insan kendini iyi ya da kendine göre iyi yetiştirdiğini sanıyor. Ben bu kitabı okurken kendimi çok eksik hissettim...her paragrafta durup geçmişimi analiz edip hatalarımı... görüp kendimi yargıladım. Ders verici insanın elinden tutup yol gösteren bir ışığının olması çok güzel .. dün'lerinizi bugün'lerinizi yarın'larınızı aydınlatan ışığı çok bir yardımcı olacaktır hepimize ...bundan böyle sanıyorum hayatımı bu kitap danışmanlığı sayesinde analize ederek yaşayacağımı...her takıldığım yerde bu kitaba danışacağımı söylemek istiyorum...bu yüzden.....!! hocama saygı ve sevgilerimi sunarken iyiki varsınız diyorum...yüreğinize...emeğinize....ve kaleminize sağlıklarr teşekkürler sunuyorum... vee diyorum kiiiiiii...bu kitabı mutlaka okuyunn....  
 
             Serhat bey kitabınızı aldım ve çok begendim okurken sanki kitapla bütünleşiyorum sorularımi cevapsız bırakmiyor gerçekten harika.   Ayşe Çanlı  
 
             Hİç bu kadar net ve açık çözüm öneren bir psikoloji kitabı okumamıştım. Yalın bir dil ve uygulanabilir çözümlerle dou. teşekkür ederim Serhat Beye. Serhat hocam emeğinize sağlık. Harika bir kitap olmuş. İlişkilere onlarca açıdan bakmayı çok güzel bir şekilde anlatmışsınız. Ayrılıklardan aldatmaya, mutluluktan mutsuzluğa çeşitli konularla ilgili detaylı, düzenli bilgiler paylaşmışsınız. Karşısındaki insanı azıcık anlamak isteyen herkes bu kitaptan yararlanmalıdır. Tekrar elinize sağlık, başarılar diliyorum...
 
  Serap ŞAhin   ''Yaşam rotasımız'',hayatına yön vermek isteyenlerin ısrarla okumasını tavsiye ediyoruim... Yüreğine sağlık,Serhat Yabancı..
 
  Aysun Koroglu   Serhat bey tebrik ederim yeni kitabınızı. Gerçekten başucu kitabı olmuş. Genelde kitap okurken altını çizmeyi sevmem fakat o kadar yerinde tespitler, çözüm önerileri var ki- birçoğunu uygulamaya başladım bile- birçok sayfa çizildi bile. Kitaptaki adım adım çözüm önerilerini tekrar tekrar okumak davranış kalıplarını değiştirmek açısından faydalı olacağını düşünüyorum. Yıllardır değişmeyen birçok şeyin değişebileceğini görüyorum. Emeğiniz için teşekkürler... KAÇKAR  TV Yİ CANIGÖNÜLDEN İZLEDİM.....MÜKEMMELDİNİZ HOCAMM... BİLGİLER KİTAPTAN AÇIKLAMALAR MUHTEŞEMDİİİİİİ......2 DEFA OKUMUŞ GİBİ OLDUM... heralde  1 kez daha okurumm  
 
           (unutmak mı affetmek mi kitabı hakkında yorum) En objektif değerlendirmelerin bulunduğu, okuduktan sonra kalıcı değişimlerin yaşandığı, büyük farkındalık sağlayan,ilişkileri sağlıklı bir noktaya taşıyacak ve mutluluğun korunmasında büyük katkı sağlayan bu kitap için teşekkürler.   Nur Gül  
 
           Değerli bir okurum, kitabım hakkında yorumunu göndermiş. izniyle paylaşıyorum.
Cok super bır kıtap bayıla bayıla okuyorum annem sayesınde kesfettım kıtabınızı tv programında seyretmıs sızı hayran kalmıs adınızı ve kıtabınızın adını yazmıs pınar bu kıtabı almalısın feystende ekle sorularını sorarsın dedı Allah razı olsun annemden vesıle oldugu ıcın sızdende Allah razı olsun boylesıne derın bılgıler herkese nasıp olmaz cok mınnettarım sıze yurekten tesekkurler hayran kaldım ömur boyu kıtabınız bas ucumda olacak saygılarımla   Pınar Göksu  
 
Serhat Bey' in etrafta dolaşan klişe sözlerden farklı Kendine özgü anlatımında , söylediği her sözde kendimi bulmam onu sıkı takip etmemi sağladı.
Sonra bu fotoğrafta erkeğe diz çöktürerek gizli bir mesajla aslında "affet" dese de ben affe...tmek mi? unutmak mı? sorularının yanıtını bir uzman gözüyle cevabını merak ettiğim için kitabını hem de bana özel imzalı satın aldım. Alır almaz bir kaç sayfada; yaptığım olumsuz duygusal davranışlarımı, nedenlerini ve sonuca götüren cümleleri görünce ağladım açıkcası.. Şuan neredeyse yarıladım kitabı.. ilişkilerin güzel ya da kötü gitmesinin önce kendimizden kaynaklandığını öğrendim.. Kendisinden isteğim bu kitabın devamını getirmesi. Bizim gibi negatif düşüncelerle yaşayan senaryolar yazan bayanlara az gelir bu kitap. Kitapta anlatım tarzı konuşur gibi (kalemini hazırla , sesinizi duyar gibiyim şeklinde ) olunca sanki karşımda anlatıyor ben de dinliyorum gibi oluyor bir nevi terapi sanki.. Her sayfası derde deva ,yaraya merhem misali.. Yan etkisi olmayan ruhsal ilaç gibi.. Bende değişim başladı.. darısı tüm okuyanların başına.. Ellerinize, kaleminize , yüreğinize sağlık Serhat Bey.. Bursa'dan sevgiler   Canan ULUS  
 
Kitap okumayan insanlar, yeni bir kitap almanın heyecanını asla yasayamıcaklar...    Derya Karagöz  
 
Sizi yeni farkettim kitabınızdan da bugün haberim oldu bi aksilik çıkmazsa inşallah almayı düşünüyorum çok merak ettim yorumlara bakılırsa ders alınacak çok şey var :)   Perihan Aslan  
 
 
 
İnternetten Sİpariş adresi:
 
 
Kargo ile  imzalı ve toptan istemek için:
 
0216 371 33 83  -  0532 164 25 84

 

jquery lightbox frameby VisualLightBox.com v5.9
 

SOSYAL
 
TELEFON
 
SİTE İÇİ
 
ZİYARETÇİLERDEN
 

cep1   0505 540 09 77
 

cep2   0532 164 25 84
 

tel.     0216 371 33 83
 
 
 
 
 
 
 
Copyright © 2014     |     serhatyabanci.com     |     info@serhatyabanci.com