Düşündüğün gibi değil

0
2874

Satın almak için görsele tıklayınız…

Düşündüğün Gibi Değil

Hayatındaki insanları gözünde büyüttükçe, kendi gözünde ve onların gözünde küçülürsün. Ne kimseyi küçümse ne de kimseyi gözünde büyütüp altında ezil? Kendini de diğer insanları olduğu gibi gör ve kabul et.
Çünkü hiç bir şey düşündüğün gibi değil.

İnsanlar için neden bu kadar fedakarlık yapıyorum ?

-Neden istemediğim halde kendimi birileri için bir şeyler yaparken buluyorum.?

-İnsanların eleştirilerinden etkilenmiyormuşum gibi görünsem de  neden beni çok fazla yaralıyor?

-İçsesim neden beni sürekli zor durumda bırakıyor ?nasıl susturabilirim ?

-Sevilmek için insanlara faydalı olmak zorunda mıyım?
-İnsanları memnun etmezsem yalnız kalır mıyım?
-Sevgilimin her dediğini  sevdiğim için mi terk edilmemek için mi yapıyorum?,

-Çevremdeki herkes neden benden bir şeyler bekliyor..?

ve daha fazlası “DÜŞÜNDÜĞÜN GİBİ DEĞİL” kitabımızda..

Sadece okuduğunuzda keyif alacağınız bir kişisel gelişim kitabından öte, hayatınızda neyi niçin yaptığınızı, neden mutsuz olduğunuzu ve kendinizi nasıl mutlu edeceğinizi bulabileceğiniz bir kaynak.

3 kasımdan itibaren tüm kitapçılar ve serhatyabanci.com ve  internet üzerinden satış yapan kitap sitelerinde bulabilirsiniz.

YORUMLAR :

Melis Boz

Hem hemşerimiz hem de son derece başarılı bir danışman. Bu muhteşem kitaplar için çok teşekkür ederim

Göksu Demirkan

Sevgili Serhat Yabancı,

Kitabıniz faceteki paylasimlarinizla dikkatimi çekmişti ilk.Sonra aldım.Kitabinizi benim için bir tutku olan Kas’ ta Nerede ise bir gecede not alarak bitirdim. Zaten buraya yol haritami çizmeye gelmiştim. Sizin kadar değerli olan terapistimin söyledikleri ile sizin yazdıklarınizi bir araya getirince 30 maddeden oluşan yeni yol haritami çizdim. Açıkçası kitabinizin her sayfasında hayatimla, şu an içinde bulunduğum durumla ilgili birseyler buldum. Çözüm yöntemlerinizin alisilagelmis kişisel gelişim kitaplarindaki gibi burjuvazi hayatlar uzerine kurulu olmak yerine, gerçek hayat üzerine kurulmuş olmasi benim için en etkileyici yaniydi. Özellikle not ettiğim ve alışkanlığım haline gelene kadar her duygu bicimimi yazarak uygulayacagim algıyi değiştirme tablosu  benim için değerli bir rehber olacak. Kendimi affettim, geçmişteki hatalarimdan büyük oranda arindim, terapi surecimi destekleyen kitabınizi okurken. Ancak iletişimi kesmenin de kişileri affetmek için bir yöntem olduğu konusunda henüz tatmin edilmedim. Sanırım sıra Unutmak mi Affetmek mi ? kitabınizi okumakta. .

Değerli Okurlar, Eger sizler de yasaminizin alt üst olduğunu düşündüğünüz,  birilerinin size hak etmediginiz şekilde davrandığını, tabiri caizse kaziklanma psikolojisi içinde olduğunuzu, yonununuzu kaybettiginizi, inandiklarinizla olan bitenler arasında bir bağlantı kuramadiginiz bir süreçte iseniz, facete karşınızdaki insanları hedefe alan tabiri caizse ‘giderli, atarlı sözler ile vakit gecirmek yerine hocamızın kitabı ile ilgili facete yaptigi paylaşımlar ile yetinmemenizi ve gercekten kendinizi keşfetmek için birseyler yapmak istiyorsanız, bu kitabı koşullarıniz el verdigince, hiç bir dış uyaranin olmadığı tamamen yalniz oldugunuz bir ortamda okumanızı şiddetle tavsiye ediyorum.

 Kişisel gelişim adına alisilagelmis burjuvazi hayatlar uzerine kurulu tavsiyelerden uzak, sürükleyici, insanları degistirmek gibi zor hatta imkansız bir misyonu üstlenmek yerine  kendini degistirme konusunda çaba gösteren arkadaslarim için şiddetle okunması gereken bir kitap. .SerhatYABANCI – DUSUNDUGUN GIBI DEGIL. .Kitabı hızla edinmeme yardimci olan Sevgili Ayhan hocam tekrar tesekkur ederim. ..

Güntülü Ağaçayak

“Belki de kendinizi sevdirmeye çalışmak yerine sevilmeye bırakmalısınız! Serhat Yabancı ‘nın “Takdir ve onay için çabalama. Sen doğru bir şey yapıyorsan insanların takdiri kendiliğinden gelir zaten,” diyerek okurlarını kendileriyle daha çok ilgilenmeye yönlendiren kişisel gelişim kitabı DÜŞÜNDÜĞÜN GİBİ DEĞİL”den:

Fatma Camcı

Sevgili arkadaşım Serhat Beyin yeni kitabi çıktı. İçinde benim de birkaç öykücüğüm var. Yolu bahtı açık olsun. Hiçbir şey DÜŞÜNDÜĞÜN GİBİ DEĞİLdir. Okumaya değer…Kitap dostlarına duyrulur. ..

Zülal Çakır‎Serhat Yabancı

19 Kasım, 11:57 · Düzenlendi ·

Yola çıktıktan sonra her adım yeni adımı doğuracak,şansınız’da bunlarla beraber   doğacaktır..”Düşündüğün gibi değil” kitabından Hocam on numarasınız. şuan ben bu yazıyı okudum gözlerim doldu.Daha yazamıyorum çünkü gözlerim doldu ekranı görmüyorum.iki satırlık yazı beni çok etkiledi teşekkürlerrrrrr serhat bey.Bu kitabınız çok satacak içime doğdu.;-)Allaha emanet olun.Böyle güzel bir kitabı herkes almalı.Gerçi benim dememe gerek yok herkes alıyor 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here